"W rytmie życia" z Piotrem Telegą, właścicielem biura edukacyjno- podróżniczego Vademecum w Koszalinie

2022-01-14 11:12 Alicja Górska
Piotr Telega
Autor: Alicja Górska

Człowiek wielu pasji i talentów. Organizuje wycieczki i sam chętnie wędruje pielgrzymimi szlakami. Aktualnie w trakcie edukacji w technikum rolniczym, tylko po to, by wkrótce zrealizować swoje kolejne marzenia.

Człowiek wielu pasji i talentów. To on gotuje w domu i ma do tego fachowe przygotowanie. Organizuje wycieczki i sam chętnie wędruje pielgrzymimi szlakami. Aktualnie w trakcie edukacji w technikum rolniczym, tylko po to, by wkrótce zrealizować swoje kolejne marzenia.  

Piotr Telega, właściciel biura edukacyjno- podróżniczego Vademecum w Koszalinie, przewodnik turystyczny, koordynator "Spotkań małżeńskich" w diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej 13 stycznia był gościem w programie „W rytmie życia”. Rozmawialiśmy m.in. o tym, jak epidemia wpłynęła na funkcjonowanie tego typu biur podróży, ale i o warsztatach bursztynniczych oraz o miłości do Kaszub.

Listen to ""W rytmie życia" z Piotrem Telegą cz.1" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Piotrem Telegą cz.2" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Piotrem Telegą cz.3" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Piotrem Telegą cz.4" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Piotrem Telegą cz.5" on Spreaker.

POLECAMY INNE WYWIADY Z CYKLU "W RYTMIE ŻYCIA":

"W rytmie życia" podsumowanie roku 2021 cz.1

"W rytmie życia" podsumowanie roku 2021 cz.2