[WYDANIE SPECJALNE] "W rytmie życia" podsumowanie roku 2021 cz.1

2021-12-31 12:15 Alicja Górska
W rytmie życia w Radiu Plus Koszalin w czwartki po godz. 17.00
Autor: alg

W tym programie gościliśmy w mijającym roku artystów, lekarzy, osoby duchowne i konsekrowane, wolontariuszy i pasjonatów. W wydaniu specjalnym programu podsumowanie roku.

W programie „W rytmie życia” gościliśmy w mijającym roku artystów, lekarzy, osoby duchowne i konsekrowane, wolontariuszy i pasjonatów. Były to rozmowy w kontekście gorących tematów, którymi żyliśmy w tym roku, a więc zmagania się z epidemią, czy kryzysu w Kościele. Ale także szczere rozmowy o trudnych życiowych doświadczeniach. Przypominamy fragmenty rozmów z niektórymi naszymi gośćmi, a byli to m.in. dziennikarka Karolina Pawłowska, wicekurator oświaty Bogusław Ogorzałek, artystka Greta Grabowska, koordynatorka wolontariatu w darłowskim hospicjum Beata Płachecka, prezes Fundacji Morze Miłości Joanna Klimowicz, diecezjalny duszpasterz akademicki ks. Remigiusz Szauer, proboszcz jednej z kołobrzeskich parafii ks. Marian Subocz oraz adwokat Kamil Sośnicki. Były chwile wzruszenia, ale i śmiechu, jak w życiu.

Alicja Górska, zapraszam na pierwszą część specjalnego wydania programu „W rytmie życia”. Druga część na antenie Radia Plus Koszalin 7 stycznia po godz. 17.00, a potem na naszej stronie.

Listen to ""W rytmie życia" podsumowanie 2021 roku cz.1" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" podsumowanie 2021 roku cz.2" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" podsumowanie 2021 roku cz.3" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" podsumowanie 2021 roku cz.4" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" podsumowanie 2021 roku cz.5" on Spreaker.

POLECAMY INNE WYWIADY Z CYKLU "W RYTMIE ŻYCIA":

"W rytmie życia" z terapeutką Karoliną Grandą ze Środowiskowego Domu Samopomocy „Odrodzenie” w Koszalinie