W sobotę sianowskie Rybogryfy i koncert Pawła Domagały

2024-02-07 15:06
Paweł Domagała wystąpi w Sianowie.
Autor: materiały prasowe Paweł Domagała wystąpi w Sianowie.

Paweł Domagała swoim koncertem uświetni Galę Sianowskich Rybogryfów. Wydarzenie już w tę sobotę. Jest to również podziękowanie wolontariuszom za ich charytatywne działania na rzecz mieszkańców gminy Sianów.

Podczas Gali burmistrz Sianowa wręczy zasłużonym mieszkańcom i instytucjom nagrody za rok 2023 w czterech kategoriach: rozwój, działalność charytatywna, sport i działalność społeczna. Spotkanie będzie także okazją do podsumowania minionego roku w samorządzie. Po części oficjalnej na scenie pojawi się Paweł Domagała ze swoimi największymi hitami.

Burmistrz Sianowa Maciej Berlicki podkreśla, że gala jest świętem całej gminy, bo to także świętowanie 681. rocznicy nadania praw miejskich dla Sianowa:

-Zaproszenia na Galę jak zawsze dostali wszyscy wolontariusze, bo tu jakby chcemy podkreślić rolę tych osób, które w różnych sytuacjach, zbiórkach, akcjach, oddają swoje serce i pomagają innym. Ale to nie jest tak, że to jest wydarzenie na zaproszenia. To jest absolutnie wydarzenie otwarte, dostępne dla wszystkich, wydarzenie w którym warto uczestniczyć,bo to jest też połączone z czymś wyjątkowym, czyli tak jak już podkreślałem wcześniej, rocznicą nadania praw miejskich.

Gala Sianowskich Rybogryfów i koncert Pawła Domagały w sobotę o godz. 17.00 w Hali Widowiskowo Sportowej SP nr 2. Wstęp wolny.

Listen to "Burmistrz Sianowa Maciej Berlicki" on Spreaker.