Weekend w kinie. Na co warto się wybrać?

2023-11-30 13:44
Kino sieci Helios
Autor: Social.helios, Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

W ten weekend w kinie będą królowały bajki i filmy animowane dla dzieci, a to ze względu na zbliżające się Mikołajki. Starsi widzowie też znajdą coś dla siebie, grana jest m. in. polska komedia świąteczna „Uwierz w Mikołaja”, film „Napoleon” w reżyserii Ridleya Scotta, „Chłopi” oraz „Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży”. Zaplanowane są również seanse specjalne.

W najbliższą sobotę i niedzielę będą odbywały się mikołajkowe sense specjalne z konkursami i nagrodami dla dzieci, a grana będzie „Kicia Kocia pod choinkę”, „Życzenie” i „Trolle 3”.

Po weekendzie można wybrać się m. in. na Kino Konesera, a w nim film „The Palace” Romana Polańskiego oraz w ramach cyklu Kultura Dostępna na komedię „Teściowie 2”.

Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze, zainteresowani wyjściem do kina będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.

Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.

Listen to "Joanna Janczewska, kierownik marketingu w jednym z koszalińskich multiplexów" on Spreaker.