[WYWIAD] "W rytmie życia" z Pawłem Mielcarkiem

2022-10-21 14:27
Paweł Mielcarek, dyrektor MDK w Białogardzie
Autor: Alicja Górska Paweł Mielcarek, dyrektor MDK w Białogardzie

Jest twórcą hejnału Białogardu, założycielem Chóru Bel Canto, a od września dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury w Białogardzie.

Mieszkańcy Białogardu codziennie słyszą kompozycję jego autorstwa, bo to on jest twórcą hejnału tego miasta. Jest absolwentem dyrygentury chóralnej i od jedenastu lat prowadzi Białogardzki Kameralny Chór Bel Canto.

Paweł Mielcarek, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białogardzie, 20 września był gościem w programie „W rytmie życia”.

Rozmawialiśmy o tym, co go fascynuje w chóralistyce, czym dla niego jest bycie organistą w kościele i jakie ma plany na rozwój MDK w Białogardzie.

To nie jedyne tematy w tej rozmowie.

Listen to ""W rytmie życia" z Pawłem Mielcarkiem cz.1" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Pawłem Mielcarkiem cz.2" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Pawłem Mielcarkiem cz.3" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Pawłem Mielcarkiem cz.4" on Spreaker.

Gościem programu "W rytmie życia" 27 października o godz. 17.00 będzie Grażyna Zięba, dyrektor koszalińskiego hospicjum. Już dziś gorąco zapraszamy na to spotkanie.

Zachęcamy też do wysłuchania innych wywiadów z cyklu "W rytmie życia":

"W rytmie życia" z Bernadettą Durbacz, założycielką Zespołu Tańca Ludowego "Bałtyk"

"W rytmie życia" z prof. Robertem Suszyńskim, wykładowcą PK i kierownikiem Obserwatorium Astronomicznego w Koszalinie

"W rytmie życia" z Dariuszem Płaczkiewiczem, prezesem Klubu Piłki Nożnej "Bałtyk"