Kultura na wynos!

2020-05-05 11:35
Kultura Na Wynos
Autor: GOK Dywity

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach rzuca wyzwania.

Kulturalna cisza w czasie pandemii? Nic, z tych rzeczy. Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach rzuca kulturalne wyzwania. W ramach projektu Kultura Na Wynos do końca maja na profilu Facebook GOK Dywity publikowane będą, dwa razy w tygodniu kreatywne wyzwania dla chętnych. Zadania dotyczą różnych dziedzin to m in muzyka, plastyka czy taniec. Nie liczą się umiejętności, tu liczą się przede wszystkim chęci.

Dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki publikujemy dla mieszkańców naszej gminy, ale nie tylko, bo i wszystkich chętnych, wyzwania. Zadania są przeróżne. Za wykonanie takiego zadania uczestnik otrzymuje pieczątkę, wymienną na odznakę, którą będzie można na koniec wymienić na nagrodę. W sumie wyzwań będzie 12. Mówi Katarzyna Ossowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach.

Kolejne zadanie dla uczestników już dziś o godz. 12. Tym razem, wyzwaniem będzie wspólne stworzenie opowiadania. Powieść może dotyczyć wielu różnorodnych tematów, a stworzona zostanie z komentarzy umieszczonych pod postem dotyczącym zadania.

Oprócz wyzwań w ramach Kultury Na Wynos, placówka proponuje także zajęcia plastyczne, taneczne czy muzyczne online. Wzorem ubiegłego roku przeprowadzony będzie, także konkurs fotograficzny Fokus na Dywity, oraz Przegląd Piosenki Dziecięcej Glissando. Szczegóły na stronie i profilu Facebook GOK Dywity.

Katarzyna Ossowska GOK Dywity