Utrudnienia w Zakopanem. Ulica Chramcówki zamknięta dla samochodów

2022-03-23 22:11
Remont dróg w Zakopanem
Autor: UM Zakopane Remont dróg w Zakopanem

Utrudnienia dla kierowców w Zakopanem. Zamknięty dla ruchu został fragment ulicy Chramcówki w rejonie ronda Armii Krajowej w centrum miasta. Przebudowa drogi to kolejny etap prac przy budowie nowego centrum komunikacyjnego pod Giewontem.

Zamknięcie będzie obowiązywało od 23 marca do 26 marca 2022 roku, od 28 marca do 2 kwietnia 2022 roku, a także 4 kwietnia 2022 roku i dotyczy ul. Chramcówki na odcinku od ronda Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Gimnazjalną.

- Czasowe zamknięcie fragmentu ul. Chramcówki podyktowane jest względami bezpieczeństwa podczas prowadzenia szczególnie trudnych i czasochłonnych prac budowlanych. Ruch pieszych poruszających się w obrębie prac budowlanych odbywa się zgodnie z obowiązującą tymczasową organizacją ruchu – informuje urząd miasta.

Dla ruchu kołowego na czas zamknięcia fragmentu ul. Chramcówki zostanie wprowadzony objazd przez ul. Gimnazjalną dla pojazdów jadących od Ronda Chramca oraz ul. Kościuszki i ul. Sienkiewicza dla pojazdów jadących od ul. Jagiellońskiej.

Równoległe prowadzone są prace wykończeniowe przy przebudowie ronda Armii Krajowej. One również mogą powodować czasowe utrudnienia w ruchu. Rondo powinno być ostatecznie gotowe przed wakacjami.