Włodzimierz Czarzasty w Sednie Sprawy: Zawieszenie Polskiego Ładu? "To jest bałagan"

2022-01-18 11:09
Włodzimierz Czarasty w Sednie Sprawy: Zawieszenie Polskiego Ładu? To jest bałagan
Autor: youtube.com/

Zawieszenie Polskiego Ładu? To byłoby przyznanie się do totalnej kompromitacji i chaos do kwadratu - mówi Włodzimierz Czarzasty. Co dalej z odwołaniem Ministra Zdrowia? Przewodniczący Lewicy odpowiada na te i wiele innych pytań.

Ludzie co miesiąc będą oczekiwali tego, co wpłynie na ich konta. Będzie wielka niespodzianka także pod koniec roku, kiedy ludzie będą się rozliczać z tego, co dostali. Trudno uciec od banalnych słów. To po prostu bałagan

- komentował podczas wtorkowej (18 stycznia) rozmowy Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Lewicy. 

Na pytania dotyczące zawieszenia Polskiego Ładu wicemarszałek Sejmu odpowiedział jasno: "Nie ma takiej możliwości żeby zawieszono program. To byłoby przyznanie się do totalnej kompromitacji i chaos to kwadratu. Nie zostaje nic innego jak próbować to załatać"

Rezygnacja Adama Niedzielskiego? 

We wtorek na konferencji prasowej Wojciech Andrusiewicz był pytany, czy Niedzielski faktycznie rozważa dymisję. "Właśnie wychodzę od ministra Niedzielskiego i nie rozważaliśmy żadnej dymisji, minister Niedzielski nie rozważa dymisji" - zapewnił Andrusiewicz.

Przewodniczący Lewicy pytany o możliwe scenariusze mówił, że to nie kwestia samego ministra, a tego w jaki sposób zarządza się krajem i sytuacją epidemiologiczną. Mowa o obowiązku szczepień. 

Grecja wprowadza obowiązek szczepień dla seniorów. Ja uważam, że taki obowiązek powinien być dla wszystkich. Jeżeli to daje większa szanse na zdrowie i życie.

Sedno Sprawy - Włodzimierz Czarzasty