Motorniczy z Gorzowa jadą na mistrzostwa Polski

Gorzowscy motorniczy wezmą udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Motorniczych, które odbędą się w Poznaniu. Zawody odbędą się w sobotę (27.06) na terenie zajezdni w Poznaniu.

Tramwaje
Autor: Grzegorz Adamczewski

W zawodach będzie rywalizowało kilka drużyn z m.in. Szczecina, Krakowa, Gdańska oraz Warszawy.

Gorzowskie MZK będzie reprezentowane przez Panią Martę oraz Pana Grzegorza, ale więcej o tym w relacji, którą przygotował Kamil Lewera.

Listen to "Motorniczy z Gorzowa jadą na mistrzostwa Polski" on Spreaker.