W zawodach będzie rywalizowało kilka drużyn z m.in. Szczecina, Krakowa, Gdańska oraz Warszawy.
Gorzowskie MZK będzie reprezentowane przez Panią Martę oraz Pana Grzegorza, ale więcej o tym w relacji, którą przygotował Kamil Lewera.
Listen to "Motorniczy z Gorzowa jadą na mistrzostwa Polski" on Spreaker.