Ukryte życie parafii 22 lipca 2022 r. lipca 2022 r.

2022-07-22 6:08
Ukryte życie parafii 22 lipca 2022 r.
Autor: Adam Kuźmicki/archiwum Ukryte życie parafii 22 lipca 2022 r.

Ukryte życie parafii 22 lipca 2022 r.

Będą tynkować

Położenie instalacji elektrycznej oraz tynkowanie zewnętrznych ścian nowego kościoła parafii św. Ojca Pio w Kalonce koło Łodzi jest możliwe dzięki kolejnym pieniądzom przekazywanym przez wiernych. Na początku lata parafia miała już ponad 305 tys. zł na prace budowlane, stąd możliwe było podjęcie kolejnych działań. Po elektryce i tynkowaniu w kościele rozprowadzana będzie instalacja ogrzewania podłogowego, wylewana będzie posadzka, a także prowadzone będą prace wodno-kanalizacyjne.

Intencje mailem

Na adres internetowy klasztoru dominikanów w Łodzi wysyłać można intencje Mszy św. Prośby o modlitwę w konkretnej intencji dominikanie z klasztoru na rogu ulic Zielonej i Wólczańskiej przyjmują pod adresem: intencje.zielona@gmail.com.

Zapisy w Tomaszowie

W piątek 5 sierpnia rozpoczynają się zapisy na 206. Tomaszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy prowadzi parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim. Pątnicy z Tomaszowa wyruszają w środę 10 sierpnia, z kościoła św. Antoniego. Do domów wracają 15 sierpnia.