Działają pełną parą. Dom Kultury LSM zaprasza na listopadowe wydarzenia

2021-11-09 14:47
Dom Kultury LSM zaprasza na listopadowe wydarzenia
Autor: DK LSM

Koncerty, pokazy filmowe, występy kabaretowe czy spotkanie z bluesowym fotografem, który poznał legendę Hollywood, samego Morgana Freemana - to tylko część jesiennych propozycji.

Dom Kultury LSM jesienią działa pełną parą. Z bogatej oferty mogą korzystać osoby w różnym wieku, są też propozycje dla rodzin z dziećmi. Do wyboru są też zajęcia stałe, jak nauka gry an ukulele, spotkania literackie, czy ekologiczne. O szczegółach mówi dyrektorka , Emilia Lipińska.

- Oferta od początku sezonu, czyli od września jest niezwykle bogata i staramy się ją dopasowywać do potrzeb odbiorców. Mamy twórcze spotkania dla kobiet, są tez filmy, spotkania, koncerty i wystawy. Wisienką na torcie jest wieczór kabaretowo-liryczny z Maurycym Polaskim z Kabaretu pod Wyrwigroszem. Chciałabym tez polecić spotkanie z MArtą Kasprzyk i prezentacją książki śp. Marka Kasprzyka o legendach lubelskich, to wydarzenie 17 listopada o godzinie 17, szczególnie zaproszone są rodziny z dziećmi. Tego samego dnia odbędzie się finisaż wystawy Zbyszka Jędrzejczyka "Skrzyżowanie bluesowych dróg". TO człowiek, który towarzyszył wielu sławom sceny bluesowej i z pewnością opowie skąd na jego fotografiach znalazł się sam Morgan Freeman. Listopad zakończymy występem Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej pod tytułem "Wdzięczni za Niepodległość".

Dom, który mieści się przy ulicy Konrada Wallenroda 4a zaprasza też na swoją stronę na facebooku i pod adres internetowy domkulturylsm.pl