Marta Mendrek będzie nową dyrektorką Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji

2021-10-14 12:53
Msza Święta w intencji PSNE
Autor: Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji

To dla nich wielka radość, że jest następca i ktoś, kto będzie rozwijał dzieło. Marta Mendrek​ zastąpi dotychczasowego dyrektora i założyciela szkoły, księdza Krzysztofa Kralkę.

Dzisiaj 14 października w kościele pod wezwaniem Wieczerzy Pańskiej o 18 Msza Święta z przekazaniem odpowiedzialności za Szkołę. Eucharystii będzie przewodniczył prowincjał Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego ksiądz Zenon Hanas.​ To gotowość do niesienia posługi, formowania następców a także otwartość na większą rolę świeckich w kościele - mówi ksiądz Krzysztof Kralka.

Jak informuje Szkoła: - W związku ze zmianą dyrektora PSNE zapraszamy na Mszę Świętą pod przewodnictwem ks. Prowincjała Zenona Hanasa SAC, w trakcie której podziękujemy ks. Krzysztofowi Kralce SAC za jego dotychczasową posługę dyrektora Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, a dla Marty Mendrek będziemy modlić się o dar Ducha Świętego dla jej nowych obowiązków. Zapraszamy wszystkich posługujących w PSNE, uczestniczących w naszych kursach i wydarzeniach oraz tych wszystkich, którym bliska jest nasza Szkoła Ewangelizacji. Msza Święta 14.10.2021 godz. 18:00, Parafia Wieczerzy Pańskiej, Al. Warszawska 31, 20-803 Lublin.

Marta Mendrek, jest teologiem, ewangelizatorką. Dotychczas była wicedyrektorką PSNE. Ksiądz Kralka pozostanie w posłudze Szkoły. Więcej o działalności Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, rekolekcjach i kursach formacyjnych można przeczytać na stronie snepallotyni.pl