W Kołobrzegu rozpoczęły się XV Mistrzostwa Polski Księży w Piłce Halowej

08-02-2019

W rozgrywkach bierze udział 13 drużyn z całej Polski. Mimo, że na boisku spotkają się księża, nie brakuje profesjonalizmu, emocji, a nawet żółtych kartek.

Podziel się ze znajomymi
Mistrzostwa Polski Księży w piłce halowej rozgrywane są w hali Milenium w Kołobrzegu
Mistrzostwa Polski Księży w piłce halowej rozgrywane są w hali Milenium w Kołobrzegu | www.koszalin.gosc.pl
Na co dzień najczęściej w sutannach, ale dziś i jutro w strojach sportowych. W Kołobrzegu rozpoczęły się XV Mistrzostwa Polski Księży w Piłce Halowej. W rozgrywkach bierze udział 13 drużyn z całej Polski. Mimo, że na boisku spotkają się księża, nie brakuje profesjonalizmu, emocji, a nawet żółtych kartek.

Przed rozgrywkami będą się modlić nie tyle o zwycięstwo dla danej drużyny, co o dobry przebieg zawodów- wyjaśnia ks. Robert Górski, koordynator mistrzostw w Kołobrzegu. Dodaje, że "nie chcemy Panu Bogu wiązać ręce modlitwą za konkretną drużynę. Niech wygrają najlepsi".

Mecze w ramach Mistrzostw Polski Księży w Piłce Halowej odbywają się w hali Milenium. Jutro (sobota) mecze fazy finałowej od 10.00. Zakończenie mistrzostw i wręczenie medali o 13.00.

A już 25 lutego Reprezentacja Polski Księży wylatuje do Czarnogóry, gdzie będzie bronić tytułu Mistrza Europy. Patronat medialny Radio Plus Koszalin.

Alicja Górska

Relacja z otwarcia XV Mistrzostw Polski Księży w Piłce Halowej w Kołobrzegu

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto